Hakkımızda

Çega İnşaat Kimdir? Neler Yapar?

Çega İnşaat Hakkında

2007 Yılında Doğan Markamız, Kısa Zamanda Farkını Ortaya Koydu

Firmamız, 2007 yılında Renk Yapı ve Dekorasyon olarak faaliyete başlamış olup 2011 yılında isim değiştirerek Çega İnş. Taah. Yapı Mlz. Tar. Ürün.İth.İhr.San.ve Tic. Ltd. Şti olarak faaliyetine devam etmiştir.
Çega İnş. Ltd. Şti. proje aşamasından başlayarak, mimari ve inşaat işleri, ince işler dâhil olmak üzere anahtar teslimi KURUMSAL taahhüt işleri yapan bir inşaat firması olarak organize olmuştur.
Mimari projeler, komple anahtar teslim yenileme, iyileştirme ve dekorasyon çalışmaları ve bunun gibi daha birçok hizmet firmamız tarafından planlanmakta ve yürütülmektedir.
2007 yılından günümüze Vakıf Bank, Çukurova Belediyesi, Carrefour Express Mağazaları, Otokoç, Media Markt, Özel Başkent Okulları ve Metro Properties gibi kurumsal ve özel şirketlerin işlerini başarı ile tamamlamıştır. İş alanındaki başarısı ve işveren beğenileri ile her geçen gün büyüyerek emin adımlarla yoluna devam etmektedir.
Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen ‘’Her Projede Daha İleriye” vizyonu ile kendisini sürekli geliştirerek fark yaratan ve inşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

Çega İnşaat, müşterilerinin beklentilerine en iyi şekilde yanıt verebilmek için sürekli sektöründeki yenilikleri takip ettiği gibi aynı zamanda modern çalışmalar gerçekleştirmektedir. Adana ve çevre illerinde gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ile güven inşa ediyoruz..

Ürün Kalitesi

Sektöründe lider çözüm ortaklarımız ile maksimum ürün kalitesi odaklı çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz.

Deneyimli Ekip

Çega İnşaat, her ne olursa olsun sektörünün en deneyimli ustaları ile projelerinize güvenle hayat veriyor.

Modern Mimari

Tüm çalışmalarımızda modern mimarinin en güzel örneklerini sergileyebilmek adına çalışmalar yürütüyoruz.

Profesyonel Hizmet

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışıyor ve beklentilerinizin tam karşılığını vermek için çalışıyoruz.

Adana ve Çevre İllerinin Güvendiği Marka...

Çega İnşaat olarak hedefimiz, başta Adana ve çevre illeri olmak üzere birçok noktada projeler gerçekleştirerek kısa bir zaman dilimi içerisinde sektörünün en bilindik firmalarından birisi olmaktır. Deneyimli ekibimiz ile daima bunun için çalışıyor, gelişiyoruz. Yapı sektörünün her alanında kapsamlı hizmet için bizimle iletişime geçin.

Müşterilerimizin güvendiği ve önerdiği bir firma olmak en büyük hedefimizdir.

Sizlere hizmet sunmak için daima gelişiyoruz.

Bizimle iletişime geçerek engin deneyimden yararlanın.

+90 322 233 51 15